Cosy Art Studion

  • 31 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Cosy Art Studion Boedapest appartement van 31 m² biedt gemakkelijke toegang tot verschillende stadsattracties, zoals AVKF Budapesti Campus, gelegen op 6 minuten wandelen. Het appartement is gelegen op afstand van 11 km van Nyugati treinstation en op minder dan 150 meter afstand van Wesselenyi utca busstation.

Het appartement heeft uitzicht op de tuin en beschikt over een patio en een zitruimte. De accommodatie heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Verder zijn er een haardroger, badjassen en handdoeken beschikbaar.

Dit appartement beschikt over wandelen en badminton, evenals badmintonuitrusting om gasten te helpen fit te blijven.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Cosy Art Studion appartement zelfvoorzienende opties zoals keukengerei.

Gelegen binnen 10 minuten rjden van het Millenium Monument Budapest, is dit 1-slaapkamer appartement ook op 2 km van Garden of Philosophy. Cosy Art Studion appartementen zijn gesitueerd in de wijk 20. Pesterzsébet. De 1-badkamer accommodatie ligt binnen 15 minuten rjden van Groupama Aréna.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cosy Art Studion Boedapest
Close To Airport - Free Parking - Balcony - Simple
Mobiele prijsaanbieding

Close To Airport - Free Parking - Balcony - Simple

6.7
Aangenaam 2 beoordelingen
2 km van de accommodatie
Airport Nearby - Free Parking & Easy Transit
Mobiele prijsaanbieding

Airport Nearby - Free Parking & Easy Transit

7.0
Goed 7 beoordelingen
2 km van de accommodatie
Egyedi Apartman
Mobiele prijsaanbieding

Egyedi Apartman

4.4 km van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Boedapest
    15 km

    Treinstations

    Boedapest Keleti pályaudvar
    9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Wandelen
    • Badminton

    Accommodatie diensten

    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Bordspellen

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Patio
    • Terras
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerMA24100829
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cosy Art Studion appartement gelegen?
      Cosy Art Studion appartement is in de wijk 20. Pesterzsébet gesitueerd, op 3 km van het Millenium Monument Budapest.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Cosy Art Studion appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Cosy Art Studion appartement zijn onder andere Groupama Aréna, het Millenium Monument Budapest, Garden of Philosophy.
    • Hoeveel kost het om bij Cosy Art Studion appartement te verblijven?
      Een overnachting in Cosy Art Studion appartement kost €73.
    • Biedt het appartement parkeergelegenheid?
      Het appartement biedt gratis privéparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Is er een keuken in Cosy Art Studion appartement?
      Bij Cosy Art Studion appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 31 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Boedapest
    15 km

    Treinstations

    Boedapest Keleti pályaudvar
    9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cosy Art Studion Boedapest

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten